✅ AKTUÁLNĚ: Jazyková lekce 1 na 1 od 25 Kč (lektoři ze světa 🇩🇪 🇯🇵 🇬🇧 🇪🇸 🇮🇹). Prozkoumat >

Rychlý přehled

Nejlepší online kurzy italštiny 🇮🇹

Obsah článku

Itálie je oblíbenou turistickou destinací ročně lákající statisíce Čechů, proto se rozhodně vyplatí být vybaven alespoň základy italštiny. 

Jak na efektivní a rychlé studium italského jazyka?

S ním vám nejlépe pomohou online kurzy italštiny, které jsou navrženy tak, aby vám nejenom pomohly s prvními krůčky do světa italštiny, ale zároveň aby vás bavily. 

Jaké online kurzy italštiny jsou ty nejlepší?

Odpověď na tuto otázku naleznete v tomto článku, který se právě věnuje těm nejlepším způsobům, jak studovat italštinu online.

Rychlý přehled nejlepších online kurzů italštiny

1. Online jazyky – TOP jazykové online kurzy od české jazykovky ✅
2. EasyLingo – česká aplikace a online kurzy v jednom – můj favorit ❤️
3. Italki – pokud hledáte přímo italské lektory z celého světa 🌎
4. Preply – zajímavé studijní plány a špičkový lektoři 👩‍🏫
5. Duolingo – není to moc efektivní, ale je to zdarma 😉
6. Mondly – pokud hledáte rychle a krátké lekce na každý den 🏎

Online jazyky

výběr redakce 

Online kurzy angličtiny - online jazyky

Proč je vůbec vhodné studovat jazyky pomocí různých online kurzů a aplikací?

Je to maximálně svobodné řešení, které vám umožní se učit italsky opravdu odkudkoliv a kdykoliv – ať už sedíte v čekárně u doktora nebo jedete autobusem domů z práce.

A přesně to umožňují i kurzy od Online jazyků, které jsou navíc skvělé i v tom, že jsou nabízeny za přijatelnou cenu a jsou plně přizpůsobeny pro české studenty – všechny kurzy jsou tedy dostupné v češtině, nestane se tak, že byste něčemu neporozuměli.  

Zároveň se nejedná o žádné krátké kurzy, naopak jde o opravdu rozsáhlé kurzy, jejichž procvičování vám vydrží na dlouhou dobu. 

Zkrátka Online jazyky jsou tím nejlepším způsobem, jak se naučit italsky, pokud jste ochotni si za kurzy zaplatit. 

Italské kurzy jsou zaměřeny výhradně na začátečníky, avšak na této platformě najdete například i pokročilé kurzy angličtiny – Online jazyky jsou tu zkrátka pro všechny.  

Rádi byste se o těchto online kurzech dozvěděli více?

  • Pak určitě nevynechejte naši recenzi.  
  • Zároveň pro vás máme ještě jednu dobrou zprávu – tyto kurzy si lze vyzkoušet zdarma

Kurzy italštiny pro začátečníky 

Jak již bylo zmíněno, Online jazyky jsou zaměřeny na úplné začátečníky v italštině.

Pro ty, kteří ještě doposud nepřišli s italštinou do styku vůbec, tu pak je kurz Italština pro začátečníky A1-, jenž obsahuje ty nejzákladnější italské fráze a slovíčka.

online kurzy italštiny

Krom slovní zásoby vám pomůže i se zvládnutím základů italské gramatiky a mluveného projevu, opomíjen samozřejmě není ani poslech. 

Shrnuto podtrženo, po absolvování tohoto online kurzu italštiny budete zvládat porozumět jednoduchým článkům a vytvářet jednoduché věty. 

Naučíte se počítat, představit se a časovat slovesa, zkrátka vše, co potřebuje pro základy konverzace v italštině. 

Jmenovitě obsahem tohoto kurzu je například to, jak si objednat jídlo v restauraci či jak porozumět základním italským cestovatelským frázím. 

Celý kurz je rozdělen do 4 kapitol, jejichž absolvování vám zabere 4 měsíce studia. 

Chcete si tento kurz vyzkoušet zcela zdarma?

EasyLingo – italsky rychle a efektivně

EasyLingo - anglicky rychle a efektivně

Pokud je ale vaším cílem se naučit italštinu, co možná nejrychleji, třeba kvůli tomu, že už za pár dní vás čeká dovolená v Itálii, tak je potřeba se porozhlédnout po nějaké aplikaci s online kurzy, která přesně toto umožňuje. 

Za nás můžeme doporučit třeba appku EasyLingo, která je určena pro všechny ty, kteří na naučení italštiny spěchají či ty, kteří jsou časově zaneprázdnění – nabízí totiž možnost efektivně studovat pouze po pár minutách denně.  

Rovněž i EasyLingo je zaměřeno spíše na začátečníky, neboť je v něm obsaženo primárně to nejzákladnější z italského jazyka, který se používá v praxi. 

Nemusíte si tak zbytečně zatěžovat hlavu slovíčky a frázemi, jež byste stejnak nikdy při cestě do Itálie nevyužili.

Samozřejmě i tyto kurzy je možné studovat kdykoliv a odkudkoliv.

S efektivnějším učením pak pomáhá i několik osvědčených metod, například metoda 70/30, které skvěle vybalancovávají poměr mezi učením se nových věcích a nezbytným opakováním. 

Duolingo – italština zdarma

K tomu, abyste se naučili italsky vám krom placených kurzů mohou pomoci i ty bezplatné.

Avšak najít kvalitní aplikaci s italskými kurzy zdarma není vůbec snadné, neboť většina z nich má nevalnou kvalitu.

Nicméně najdou se mezi nimi i výjimky – jednou z nich je DuoLingo, které díky svému skvělému konceptu patří mezi ty nejstahovanější aplikace na učení jazyků, tedy nejenom italštiny. 

Duolingo - angličtina zdarma

V čem je DuoLingo tak unikátní a skvělé? 

Rozhodně svým motivačním systémem, který vás doslova pohltí a bude vás neustále popohánět ve studiu vpřed.

Konkrétně na vás čekají různé odměny či se můžete s ostatními studenty poměřovat v žebříčcích.

Mezi klady DuoLinga patří i zábavnost jednotlivých kurzů a též velké množství různorodých cvičení, které se navíc pravidelně obměňují. 

italki – italština pro náročné 

italki - angličtina pro náročné

Ačkoliv jsou online kurzy pro naučení se italskému jazyku opravdu prospěšné, tak nedokáží plně nahradit interakci se skutečnými italsky hovořícími lidmi. 

Od toho tu je nicméně platforma italki, která vám umožní si domluvit konverzaci s italsky mluvícími lektory – jedná se o pohodlnější a časově méně náročnou alternativu k docházení na hodiny s lektory. 

Jmenovitě na italki máte na výběr z celé řady profesionálních i hobby lektorů, jež se zaměřují na výuku italštiny a kdykoliv si s vámi rádi pohovoří.

Jedná se samozřejmě o placenou službu, nicméně u první hodiny na vás vždy čeká výrazná sleva, abyste měli šanci si zjistit, jestli vám daný lektor skutečně vyhovuje. 

Obrovskou výhodou je též to, že si s vaším konverzačním protějškem můžete volat odkudkoliv, nejste tedy vázáni být v určitý čas na určitém místě. 

Jak vybrat online kurz italštiny?

Podle čeho se řídit při vybírání online kurzu? 

Řiďte se hlavně podle vašich současných znalostí – na výběr jsou kurzy všech obtížností, tudíž online kurz, který je přizpůsobený vašim dovednostem si určitě snadno najdete. Dále se zaměřte i na obsah a cenu kurzu – nezapomínejte ani na možnost si kurz vyzkoušet zdarma. 

Stačí mi si přečíst informace o kurzu, abych zjistil/a, jak je kvalitní?  

Rozhodně ne, nejlépe uděláte, když si jej rovnou bezplatně vyzkoušíte. Možnost vyzkoušet si kurz zdarma je totiž jediným způsobem, jak zjistit, jestli vám kurz sedí. 

Jak zjistím, jaká úroveň kurzu je pro mě? 

Máte dvě možností – buď si kurz bezplatně vyzkoušíte a poznáte tak, jestli je přizpůsoben vašim dovednostem, či předem absolvujete vstupní test znalostí, které má většina aplikací v nabídce. 

Co je u kurzu důležité? 

Kurz vás musí hlavně bavit a dávat vám pocit, že se vaše jazykové znalosti den ode dne zlepšují. Jen u takového online kurzu vydržíte dlouhodobě a skutečně se s ním jazyk naučíte. 

Redakce My English Hacks

Redakce My English Hacks

Nadšení studenti angličtiny a dalších jazyků, cestovatelé, věční začátečníci, učitelé, lektoři. Píšeme pro vás články s tipy jak co nejlépe a nejefektivněji studovat jazyky. 😉
  • Celkem 7 jazykových v kterých zažijete příliv nové energie a chuti to studií. 
  • Vyzkoušíte praxí prověřené moderní i klasické techniky, které vedou k výsledkům.
  • Je to zdarma. Každý den vám přijde nový úkol na e-mail. 
✅ Začněte ještě dnes. Zadejte e-mail, na který vám pošleme 1. úkol. 

Na e-mail vám budeme posílat pouze úkoly, výzvy z Jazykového restartu a další tipy a užitečné informace ke studování jazyků. Spam nemáme rádi a neděláme jej. Samozřejmě se můžete kdykoli odhlásit a zastavit posílání e-mailů. Vaše osobní údaje (tedy e-mail) budu střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde.

Doporučujeme:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.