Ahoj, na svých dobrodružných cestách napříč džunglí nástrojů a aplikací na studium angličtiny všelijaký možnosti. Vyzkoušel jsem všechny možný online kurzy angličtiny. Na tuto stránku jsem dal stručný seznam těch, které mě nějakým způsobem zaujali a sám je využívám. Stránku průběžně aktualizuju.

Jen pro pořádek: Některé odkazy na aplikace a kurzy jsou tzv. partnerské odkazy (affiliate) a pokud přes tento odkaz nakoupíte kurz, tak z toho mám provizi. Tenhle fakt, ale nemá nejmenší vliv na to, jaké kurzy a aplikace doporučuji.

Angličtina pro samouky

Online Jazyky

Bez téhle aplikace si studium angličtiny už nedokážu představit. Začal jsem s nimi loni a teď už jedu asi 4. kurz. Nejvíc se mi líbí jak jsou lekce provázané. Učíte se gramatiku a slovíčka tak, že pomalu ani nevíte, že se učíte.

Vyzkoušet zdarma

Prectime.cz

Na Prectime.cz jsem narazil teprve nedávno. Líbí se mi hlavně, že lekce jsou namluvené v 23 různých přízvucích. A navíc mají angličtinu, němčinu a španělštinu v jenom kurz a za jedny peníze.

Vyzkoušet zdarma

Espresso English

Je to můj nejčerstvější objev. Mají trošku kacířský přístup ke učení angličtiny. Učí vás totiž hlavně slovíčka. Pokud totiž znáte hlavní slovíčka, ale neznáte gramatiku, tak se domluvíte. Obráceně to neplatí. A to je sakra pravda!

Vyzkoušet zdarma

Angličtina pro děti

Wattsenglish online

Originální online kurz přímo od zakladatele Wattsenglish Steva R. Wattsa. Metoda zahrnuje 4 základní fáze učení – 1. slyším, vidím a chci to říct; 2. opakuji a automatizuji; 3. reaguji; 4. mluvím.

Vaše děti se učí u veselých videch s rodilým mluvčím, při hraní her a písniček a brzy porozumí angličtině běžného života. Nový kámoš vezme vaše děti k sobě domů, na zahradu, na maškarní, nebo prostě jenom tak za hračkami. A přitom nemusí udělat ani jeden krok ze svého pokojíčku.

Vyzkoušet zdarma

Pro žáky 3. třídy

Speciální online kurz pro žáky 1. stupně. Vše je v souladu s látkou probíranou ve škole. Využijte nadšení dětí z možnosti studovat online na počítači.

Vznikl ve spolupráci s učiteli a rodilými mluvčími angličtiny. Pomocí obrázků a jednoduchých cvičení vaše dítko upevňuje slovní zásobu, fráze a základy gramatiky. Vaše děti si tak procvičují výslovnost a hravou formou nacvičují poslech a další jazykové záležitosti.

Vyzkoušet zdarma

Pro maturanty

Angličtina jako příprava ke státní maturitě je pro vás skvělou volbou, pokud se potřebujete na zkoušku připravit.

Jednotlivé lekce jsou sestaveny tak, že cvičení mají studenta naučit angličtinu a zároveň ho připravit na obsahovou stránku zkoušky.

Učivo je rozděleno do 4 tematických kapitol, nultá kapitola je tzv. rozvržení maturity, kde se student může podívat, co ho u maturity čeká a jaká je její struktura. 

Vyzkoušet zdarma

Obchodní angličtina

Obchodní angličtina pro začátečníky

Domluvit se anglicky v práci je prostě v dnešní době už doslova nutnost. Často je to také podmínkou přijetí do lukrativního zaměstnání. Zkrátka bez angličtiny se dnes už neobejdete. Rozšiřte si svoji angličtinu o pracovní a obchodní výrazy a obraty a zvyšte své šance u pracovního pohovoru.

Vyzkoušet zdarma

Obchodní angličtina pro pokročilé

Zdokonalte svoji angličtinu v navazování kontaktů v pracovní sféře, v emailové a telefonické komunikaci a prezentačních dovednostech. A získejte základní orientace v IT termínech aj.
Díky kurzu obchodní angličtiny pro pokročilé získáte větší sebevědomí a hlavně kvalifikaci pro váš další kariérní růst.

Vyzkoušet zdarma

Angličtina za 1 Kč
(doporučujeme)

Angličtina na cesty za 1 Kč

Kurz pro všechny nadšené cestovatele. Cestování je moje velká vášeň a angličtina je obrovský pomocník. Jak mi kdysi řekla jedna němka v Londýně. Angličtina spojuje lidi. 😉 A taky řeší všechny situace na letišti, v hotelu, v restauraci, na výletech, nebo případně při řešení nečekaných problémů.

Získat za 1 Kč

Pracovní angličtina za 1 Kč

Přiznám se, že jedna z mých hlavních motivací, proč se učím anglicky je možnost rozjet moje podnikání na celosvětovém trhu. Angličtina otevírá možnosti a pracovní příležitosti. Pokud chcete zvýšit svoji cenu na trhu práce, nebo rozjet celosvětové podnikání, tak se bez angličtiny určitě neobejde.

Získat za 1 Kč

1000 nejpoužívanějších anglických slovíček

Někde jsem slyšel, že je zbytečné učit se anglickou gramatiku, když vám chybí slovní zásoba. Když znáte slovíčka, tak se domluvíte. Když znáte jenom gramatiku, ale nemáte slovní zásobu, tak vám to moc radosti nepřinese.

Získat za 1 Kč

Anglická slovíčka

1000 anglických slovíček

Pokud chcete mít tento báječný kurz. Takový interaktivní slovník, který vás ty slovíčka doslova natlačí do hlavy, tak toto je vaše šance. Tenhle kurz se určitě vyplatí.

Vyzkoušet zdarma

Espresso English

Přístup Espresso English se mi líbí. Malé rychlé lekce (jako espresso). Líbí se mi i jejich základní myšlenka „angličtina pro přežití“. Zkrátka se učíte jenom ta nejdůležitější a nejpoužívanější slovíčka. Navíc je tady ukázka úplně zdarma. 😉

Vyzkoušet zdarma